BLISKOŚĆ
CENTRUM
BIZNESOWEGO,
KULTURALNEGO
I ROZRYWKOWEGO
CZYNI
TO MIEJSCE
NIEPOWTARZALNYM.
W PROMIENIU
KILOMETRA
OD
BALTIQ PLAZA
ZNALEŹĆ MOŻNA
WSZYSTKIE
NAJWAŻNIEJSZE
PUNKTY
MIASTA.

W samym sercu kultowej, tętniącej życiem ulicy Świętojańskiej staną budynki BALTIQ PLAZA. Nowoczesna inwestycja, twórczo nawiązująca architekturą do gdyńskiego modernizmu, wypełni skwer Tajnego Hufca Harcerzy i na zawsze go odmieni, otwierając go w kierunku morza i Kamiennej Góry.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce i cieszyć się wspaniałą panoramą Miasta.

Z okien BALTIQ PLAZA widać Teatr Muzyczny, a tuż obok trakt wiodący do plaży miejskiej oraz Basenu Jachtowego [Mariny Gdynia]. Stąd już tylko krok do Bulwaru Nadmorskiego – ulubionego miejsca mieszkańców i turystów.

Miłośnicy miejskiego gwaru mogą skierować swe kroki do jednej z licznych kafeterii lub restauracji położonych w bezpośrednim otoczeniu BALTIQ PLAZA. Można też wybrać się na luksusowe zakupy na ulicę Świętojańską czy do jednego z centrów handlowych oddalonych o kilka kroków.

Kierując się na południe, w górę ulicy Świętojańskiej, dotrzemy do Urzędu Miasta. Idąc w drugą stronę, w ciągu pięciu minut dojdziemy do nowo wybudowanego gdyńskiego InfoBoxu – Obserwatorium Zmian.

Pieszo, w ciągu niespełna 10 minut, można dotrzeć z BALTIQ PLAZA do kina, Teatru Miejskiego, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium, Dworca Głównego i wielu innych ciekawych miejsc, w tym także sklepów, kawiarni i punktów usługowych.

podstrona_lokalizacja

ŚWIĘTOJAŃSKA
JEST JEDNĄ
Z NAJSTARSZYCH
I NAJBARDZIEJ
REPREZENTACYJNYCH
ULIC MIASTA.
TU
OD LAT
KONCENTROWAŁO SIĘ
KULTURALNE,
TOWARZYSKIE
I BIZNESOWE
ŻYCIE
GDYNI.

W każdym wyjątkowym mieście są takie ulice. W nich, jak w soczewce, koncentruje się cały charakter miejskiego życia. Mają swój niepowtarzalny klimat, który przyciąga na spacer, zakupy, kolację czy kawę.

W miejscu przecięcia pieszego i kołowego traktu Śródmieścia, charakterystyczna kompozycja budynków BALTIQ PLAZA stworzy pierwszy w Gdyni plac całkowicie wyłączony z ruchu kołowego, który odwróci bieguny ulicy Świętojańskiej.

To miejsce, gdzie historia splecie się ze
współczesnością, wypełniając gwarem
przestrzeń wokół pomnika.

W otoczeniu zielonych terenów parku, wśród dźwięku filiżanek i zapachu kawy, będzie można przysiąść na chwilę przed wyruszeniem na dalszy spacer w kierunku Teatru Muzycznego, Skweru Kościuszki, Bulwaru Nadmorskiego, miejskiej plaży oraz Mariny Gdynia.

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają śródmiejskie życie i szukają nowoczesnego, komfortowego apartamentu w centrum, w bezpośredniej bliskości morza i terenów rekreacyjnych.

Polub ul. Świętojańską!