Blog Post

Baltiq Plaza z nagrodą „Budowa Roku 2015”

Spółki: Moderna, jako inwestor i deweloper, oraz Scandiq, jako generalny wykonawca, otrzymały nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku 2015, za realizację budynku mieszkalno-usługowego Baltiq Plaza. Nagroda przyznana została przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.
W 26. edycji konkursu nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach. Sąd Konkursowy brał pod uwagę najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne, funkcjonalność oraz najwyższą jakość materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.

– Wysoka jakość jest wyróżnikiem naszych inwestycji. Budujemy z najlepszych materiałów, wykorzystując innowacyjne techniki i technologie, dbamy o detale. Bazujemy na świetnych projektach, gwarantujących zarówno funkcjonalność, jak i architektoniczną estetykę na najwyższym poziomie. Oddana niedawno do użytku Baltiq Plaza jest dla nas inwestycją szczególnie ważną – z racji jej charakteru i charakteru miejsca, w którym powstała. Cieszy nas, że atuty Baltiq Plazy dostrzegli i nagrodzili eksperci oceniający zgłoszone do konkursu inwestycje – mówi Adam Małaczek, Prezes Zarządu Moderna.

baltiq_blog_nagroda